word.lodz.pl

WORD ŁÓDŹ

Wojewódzki ośrodek ruchu drogowego w Łodzi

WORD w Łodzi OT Sieradz

Aktualności sieradz

KOMUNIKAT DLA KLIENTÓW WORD W ŁODZI OT W SIERADZU

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi informuje, iż osoby przystępujące do egzaminu lub szkolenia organizowanego przez WORD mają obowiązek noszenia maseczki/przyłbicy oraz rękawic ochronnych.
 
Na egzamin kat. A, A1, A2, AM należy zabrać ze sobą własny kask.
 
Na terenie WORD-u mogą przebywać jedynie osoby zapisane lub zapisujące się na egzamin. Wstęp na 15 minut przed wyznaczonym terminem egzaminu/szkolenia lub badania psychologicznego. Wszyscy wypełniają oświadczenie o stanie zdrowia (załącznik) i poddają się pomiarowi temperatury termometrem bezdotykowym. Osoby o podwyższonej temperaturze (powyżej 37,5oC) nie zostaną wpuszczone na teren ośrodka.
 
Kasa gotówkowa jest zamknięta do odwołania!
 
Jednocześnie,informujemy, że Biuro Obsługi Klienta pozostaje dostępne dla Państwa w godzinach 8:00 - 15:30, preferowany jest kontakt telefoniczny lub mailowy.
Umawianie egzaminów 43 822 10 22
lub za pośrednictwem platformy https://info-car.pl/oauth2/login
 
informacje o szkoleniach i inne: 43 822 62 68

Funkcjonowanie ODTJ Sieradz w czasie pandemii

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi informuje, iż osoby przystępujące do szkolenia z doskonalenia techniki jazdy mają obowiązek noszenia maseczki/przyłbicy oraz rękawic ochronnych.

 

Na terenie ODTJ mogą przebywać jedynie osoby zapisane na szkolenie.

Wstęp na 15 minut przed wyznaczonym terminem szkolenia. Wszyscy wypełniają oświadczenie o stanie zdrowia (załącznik) i poddają się pomiarowi temperatury termometrem bezdotykowym. Osoby o podwyższonej temperaturze (powyżej 37,5oC) nie zostaną wpuszczone na teren ośrodka.

Informujemy, że dla zakupionych wcześniej bonów podarunkowych zostaje wydłużony termin na realizację szkolenia o czas, w którym szkolenia są zawieszone.

 

Kasa gotówkowa WORD jest zamknięta do odwołania!

Preferowany jest zakup bonów i jazd szkoleniowych przez stronę: https://odtjsieradz.pl/zapisy/

 

informacje o szkoleniach i inne: tel. 43 822 62 68:

drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

KOMUNIKAT DLA KLIENTÓW WORD W ŁODZI OT W SIERADZU

Szanowni Państwo, 

Z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, informujemy o zaprzestaniu bezpośredniej obsługi klientów na terenie WORD w Łodzi oraz Oddziałów Terenowych w Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu i Skierniewicach.

Wszystkie szkolenia oraz egzaminy teoretyczne i praktyczne są odwołane z wyłączeniem tych egzaminów, których przeprowadzenie jest konieczne, bądź wymagane odrębnymi przepisami.

Czytaj więcej: KOMUNIKAT DLA KLIENTÓW WORD W ŁODZI OT W SIERADZU

Informacja o możliwości odwołania egzaminu

Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w  Łodzi informuje, iż  zgodnie  z § 11 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 28 czerwca 2019 r. w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach (Dz.U. z 2019r. poz.1206), odwołanie wyznaczonego terminu egzaminu państwowego jest możliwe w formie pisemnej, nie później niż na 2 dni robocze przed planowanym egzaminem państwowym.

Czytaj więcej: Informacja o możliwości odwołania egzaminu

Zapisy na egzaminy poprzez:

internetS
internetS
internetS

Nasze serwisy: