word.lodz.pl

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • Ciężarowe

WORD ŁÓDŹ

Wojewódzki ośrodek ruchu drogowego w Łodzi

   Polski Związek Motorowy przy współudziale Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi, Kuratorium Oświaty w Łodzi, Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, w roku szkolnym 2022/2023, wzorem lat ubiegłych, organizuje

XXV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

dla szkół ponadpodstawowych.

Przed zgłoszeniem uczestnictwa, bardzo prosimy opiekunów zespołów o wnikliwe zapoznanie się z regulaminem turnieju obowiązującym w roku szkolnym 2022/2023, który został opublikowany na stronach internetowych Polskiego Związku Motorowego:

https://pzm.pl/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego-turnieje/turnieje

https://pzm.pl/pliki/zg/samochody/regulamin_ogolnopolskiego_mlodziezowego_turnieju_motoryzacyjnego_.pdf

W trosce o poprawę warunków bezpiecznego uczestnictwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym oraz zmniejszanie liczby ofiar wypadków drogowych z ich udziałem, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendant Główny Policji oraz Prezes Polskiego Związku Motorowego podpisali porozumienie o organizacji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadpodstawowych przez wszystkie województwa w kraju. W związku z powyższym Wojewódzki Komitet Organizacyjny w Łodzi zwraca się do Szanownych Państwa Dyrektorów i Nauczycieli o szeroką promocję turnieju, zapewnienie jak najliczniejszego udziału uczniów oraz przygotowanie uczestników do udziału w tej imprezie.

Szkoły przesyłają zgłoszenia do eliminacji regionalnych w terminach podanych poniżej do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego lub jego Oddziałów Terenowych, według poniższego podziału:

- szkoły z Łodzi oraz powiatów: łódzkiego wschodniego, pabianickiego i zgierskiego, przesyłają zgłoszenia do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi w terminie do 7 kwietnia 2023 r.

Bohdan Łabecki

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi

ul. Nowy Józefów 52

94-406 Łódź

mail: szkolenia@word.lodz.pl

 

- szkoły z Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatów: bełchatowskiego, opoczyńskiego,piotrkowskiego, radomszczańskiego i tomaszowskiego, przesyłają zgłoszenia do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi, Oddział Terenowy w Piotrkowie Trybunalskim w terminie do 7 kwietnia 2023 r.

Dagmara Rykaczewska

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi,

Oddział Terenowy w Piotrkowie Trybunalskim

ul. Gliniana 17

97-300 Piotrków Trybunalski

tel. 600 825 578

e-mail: szkolenia@word-piotrkow.pl / fax. 44 646 68 73

 

- szkoły ze Skierniewic oraz powiatów: brzezińskiego, kutnowskiego, łęczyckiego, łowickiego,rawskiego i skierniewickiego przesyłają zgłoszenia do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi, Oddział Terenowy w Skierniewicach, w terminie do 7 kwietnia 2023 r.

Krzysztof Osóbka

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi

Oddział Terenowy w Skierniewicach

ul. St. Kaczyńskiego 7

96-100 Skierniewice

tel./fax. 46 833 33 95 wew. fax. 23

tel. 519 498 453

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- szkoły z powiatów: łaskiego, pajęczańskiego, poddębickiego, sieradzkiego, wieluńskiego, wieruszowskiego i zduńskowolskiego przesyłają zgłoszenia do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi, Oddział Terenowy w Sieradzu, w terminie do 7 kwietnia 2023 r.

Karolina Karczyńska

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego  w Łodzi

Oddział Terenowy w Sieradzu

ul. 3 Maja 7

98-200 Sieradz

tel. 43 822 62 68, fax. 43 822 62 67
tel. 691 384 354

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

 

Eliminacje regionalne Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego zostaną przeprowadzone w dniu 17 kwietnia 2023 r. (poniedziałek):

- w Łodzi na terenie Motodromu, ul. Drewnowska 147;

- w Sieradzu na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy, ul. Sikorskiego 1;

- w Piotrkowie Trybunalskim na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi, Oddział Terenowy w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Gliniana 17;

- w Skierniewicach na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi, Oddział Terenowy w Skierniewicach, ul. Stanisława Kaczyńskiego 7.

​Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego odbędzie się w dniu 26 maja 2023 r. (piątek), na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy przy ulicy Sikorskiego 1, w Sieradzu. W celu poinformowania i przekazania harmonogramu turnieju finałowego, w zgłoszeniu prosimy o podanie dokładnych adresów poczty elektronicznej (e-mail) szkoły lub opiekuna. Informujemy również,że w przypadku braku przekazania takich informacji do szkoły lub opiekuna, w terminie 7 dni przed  planowanym terminem imprezy prosimy o kontakt z Zarządem Okręgowym PZM w Łodzi


Kontakt telefoniczny do Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Łodzi:

Piotr Płaczek – 42 613 89 66 lub 697 859 413.

Zapisy na egzaminy poprzez:

internetS
internetS
internetS

Poradnik egzaminacyjny:

Nasze serwisy:

Partnerzy

 • Rowerowa Łódź

Ośrodek

iso 9001

herb