word.lodz.pl

WORD ŁÓDŹ

Wojewódzki ośrodek ruchu drogowego w Łodzi

logo zapisy

 

internetB

Usługa dedykowana dla wszystkich tych którzy nie mają czasu lub cenią sobie wygodę i elastyczność. Nareszcie możesz zapisać się na egzamin kiedy chcesz, jak chcesz i skąd chcesz. Usługa obsługiwana jest przez PWPW S.A. za pośrednictwem strony www.info-car.pl. Wystarczy założyć na niej dedykowane konto oraz wybrać pasujący ośrodek na Smutnej 28 lub Maratońskiej 102a. W tym momencie z listy dostępnych terminów można już zarezerwować taki który najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom. Za tak dokonaną rezerwacje możemy zapłacić kartą płatniczą lub przelewem internetowym realizowanym przez eCard. Przelew internetowy obsługuje kilkanaście najpopularniejszych polskich banków. I to już wszystko... wystarczy oczekiwać na potwierdzenie przez pracownika BOK zapisu na wybrany przez siebie egzamin lub ewentualnego komunikatu o konieczności uzupełnienia brakujących informacji. Operator usługi PWPW S.A. Pobiera 2 PLN za każdą płatność elektroniczną realizowaną za pośrednictwem strony info-car.pl.

 

 

telefonB

Usługa tylko dla osób które wyznaczają kolejny egzamin państwowy!

Usługa telefonicznego umawiania na egzaminy dla tych którzy wolą porozmawiać. Wystarczy być już klientem ośrodka oraz dokonać przedpłaty za dany egzamin na konto WORD w Łodzi. Następnie zadzwonić pod odpowiedni numer obsługujący dany ośrodek.
Aby pracownik Biura Obsługi Klienta, mógł zrealizować czynności związane z zapisem telefonicznym, musi znaleźć się w posiadaniu opłaty/przelewu uprzednio dokonanej przez kandydata na kierowcę. Przelew/opłata powinna być zaksięgowana na rachunku WORD w Łodzi bądź dostarczona uprzednio do Biura Obsługi Klienta.
Jednocześnie podkreślamy iż konieczność weryfikacji tożsamości uniemożliwia telefoniczne zapisanie się na egzamin po raz pierwszy. Jeżeli w dniu zapisu osoba nie jest jeszcze klientem Ośrodka w Łodzi jedynymi dostępnymi kanałami zapisu zostają internet lub stawienie się osobiście w danym BOK.

 

(42) 678-10-77
w godzinach 10.00 - 15.00
Numer służy do zapisów telefonicznych na ul. Nowy Józefów 52/54

Procedura:

1) wnieść opłatę na konto WORD w Łodzi ul. Smutna 28 nr: 56 1130 1163 0014 7158 3320 0002 minimum 2 dni przed wykonaniem telefonu,

2) na wpłacie należy umieścić:

  • a) imię i nazwisko osoby zdającej egzamin,
  • b) adres zameldowania (zg. z dowodem os.),
  • c) nr PESEL,
  • d) rodzaj egzaminu (teoria, praktyka i odpowiednia kategoria).


UWAGA!
Nie jest możliwe dokonanie telefonicznego zapisu na egzamin w przypadku:

  • jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Ośrodka (nie można zapisać się po raz pierwszy telefonicznie!)
  • zmiany adresu zamieszkania,
  • wymiany zdjęcia,
  • dokumentów wymagających poprawek.

 

osobiscieB

Osoby które wolą kontakt osobisty zawsze mogą przyjść bezpośrednio do WORD. Dedykowany BOK działa przy ul. Nowy Józefów 52/54. Pracownicy BOK zapiszą na egzamin a także pomogą w rozwianiu wszelkich wątpliwości odnośnie procesu zapisu jak i samego procesu egzaminowania. Informacje o BOK na Nowym Józefowie 52/54

 

Zapisy na egzaminy poprzez:

internetS
internetS
internetS

Nasze serwisy:

Bezpieczna Jazda:

Partnerzy

Ośrodek

ISO 9001-2000 PL

Logo UM